Żeńskie drużyny z weekendem sukcesów
  • III liga: Z Włoszczowy wracamy z kolejnymi trzema punktami! Wygrywamy po bramce Marleny Brzeszczyńskiej w 23. minucie z rzutu karnego oraz golu Darii Kokoszki z końcówki spotkania. Świetnie zaprezentowała się też nasza bramkarka Kinga Wilk, która obroniła rzut karny w 25. minucie, nie dopuszczając do remisu.
  • V liga: Z kolei w piątej kolejce V ligi 3 punkty pewnie zdobyła nasza druga drużyna w meczu z Novi Narama. Pierwszą bramkę po indywidualnej akcji strzeliła Karolina Jarczyk. Wynik na 2:0 podwyższyła Klaudia Stefańczyk, popisując się spektakularnym strzałem z półwoleja, mieszcząc piłkę między bramkarką a słupkiem. Trzeci gol to zasługa Natalii Korczek, która wpakowała piłkę do siatki głową po rzucie wolnym, a wynik ustaliła Klaudia Stefańczyk, wykorzystując błąd bramkarki i po raz drugi wpisując się na listę strzelczyń.
  • Nasze najmłodsze zawodniczki zmierzyły się ze Spartą Świątniki Górne. Mimo złej pogody oraz spotkania z nieco starszą drużyną przeciwniczek Podgórzanki poradziły sobie świetnie i zwyciężyły.