Start ligi halowej.

Już za nieco ponad dwa tygodnie startują coroczne halowe rozgrywki dla drużyn młodzieżowych, dokładnie 19 listopada. Najwięcej zespołów weźmie udział w kategorii Młodzików oraz Żaków, ale tam nie zobaczymy naszej ekipy. Zespół Podgórza reprezentować będzie drużyna Trampkarzy, a w tej kategorii zgłosiło się ponad 50 drużyn.

Zespoły podzielone zostały na pięć grup po jedenaście drużyn, co daje dziesięć spotkań w systemie "każdy z każdym". Do dalszej fazy awansują po dwie najlepsze ekipy.

Drużyna Podgórza zagra w grupie piątej, a zmierzy się z takimi drużynami jak krakowskie Albertus, Clepardia, Armatura, MKS SMS, Wieczysta, Prądniczanka II i Victoria (rocznik 2002) oraz Błekitni Modlnica, Pogoń Miechów i Lotnik Kryspinów.

Pełny podział grup znajdziemy na stronie Związku pod adresem <-----