Mecz z Kmitą - podejście drugie.

W nadchodzący wtorek (8.11) drużyna Podgórza rozegra zaległy mecz 11 kolejki krakowskiej klasy okręgowej, w którym zmierzy się z trudnym dla siebie rywalem, AP Kmitą Zabierzów.

Rywale po dwunastu meczach mają na koncie zaledwie osiem punktów, co jest dużym zaskoczeniem gdyż w poprzednich sezonach piłkarze z Zabierzowa przyzwyczaili do regularnego punktowania. W tym momencie są oni na przedostatnim, trzynastym miejscu. Krakowskie Podgórze nie jest w dużo lepszej sytuacji. W tabeli zajmuje jedną pozycję wyżej od swoich rywali, a na koncie ma 12 punktów. Szansa jest aby zakończyć rundę nawet na siódmym miejscu, ale aby to osiągnąć trzeba zdobyć komplet punktów w ostatnich dwóch spotkaniach.

Kmita to nie jest łatwy rywal dla podopiecznych Grzegorza Patera. Od 2011 roku w dziewięciu ligowych spotkaniach tychże ekip padały same remisy, najczęściej bezbramkowe bądź 1-1. Dopiero w maju tego roku najbliżsi gospodarze przełamali tę serię i pokonali krakowski zespół 2-0.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.30 na sztucznym boisku SMS-u przy ul.Szablowskiego 1.