Rozgrywki młodzieżowe.

W zeszły weekend swoje rozgrywki zainaugurowali młodzi piłkarze. Zespół Młodzików rywalizujący w II Lidze wybrał się na ulicę Wielicką, gdzie mierzył się z III drużyną Cracovii w tym roczniku. Niestety piłkarze "Pasów" byli dużo lepsi i ograli nas 6:0.
Podopieczni Łukasz Wójcika wystąpili w składzie:
Larysz - Chuchro, J.Kasprzyk, M.Kasprzyk, Pietruszewski, I.Sadowski, S.Smela, Taźbirek, Uznański, Chmielarski, Liberek, Purwin, K.Sadowski, M.Smela, Sroka, Strzelec

Kolejny mecz Młodziki zagrają już jutro (17.04) o godzinie 11.00 na własnym boisku, a podejmować będą zespół Armatury Kraków.
____________________________________________________________

Zespół Trampkarzy swój pierwszy mecz rozegrał kilka dni później. W tygodniu starsi chłopcy podejmowali na własnym obiekcie kobiecy zespół Bronowianki. Rywalki okazały się troszeczkę lepsze, dzięki czemu wygrały 3:2. Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Filip Pater.
Trener Wójcik desygnował następujący skład:
Wilkosz - Chuchro, J.Kasprzyk, Młynarczyk, Niemiec, Pater, Rybałtowski, I.Sadowski, Strzelec, Taźbirek, Urban oraz Larysz, Dzierżek, Kudzia, Muzyk, M.Smela, S.Smela, Trybulski

Kolejne spotkanie Trampkarzy zaplanowane jest na sobotę (23.04), kiedy o godzinie 10.00 rozegrają oni wyjazdowy mecz z Armaturą Kraków.