Młodziki na remis. W tym tygodniu trzy mecze młodzieży.

We wczorajszym dniu drużyna Młodzików rozgrywała ligowe spotkanie,a ich przeciwnikiem był Orzeł Myślenice. Podopieczni Łukasza Wójcika zremisowali 1:1 i wciąż nie są bezpieczni w walce o utrzymanie. Rywale szybko wyszli na prowadzenie, bo już w 8 minucie, ale jeszcze w pierwszej połowie wyrównał Karol Chuchro.
Skład: Larysz - Chmielarski, Chuchro, J.Kasprzyk, M.Kasprzyk, Liberek, M.Smela, S.Smela, Strzelec, Sroka, Pietruszewski

___________________________________________________________________

W najbliższym tygodniu Pierwszy zespół nie rozgrywa swojego spotkania (awansem rozegrany został mecz z Lotnikiem), więc na boisku pojawią się tylko zespoły młodzieżowe. Pierwsi zagrają Juniorzy, w sobotę (4 czerwca) o godzinie 11.00 na wyjeździe z wyprzedzającym nas o jedną pozycję Dąbskim.
Dzień później również na wyjeździe bardzo ważne spotkanie w walce o utrzymanie zagrają Młodziki. O godzinie 15.00 ich rywalem będzie Orzeł Piaski Wielkie.
Trampkarze natomiast swoje spotkanie zagrają we wtorek (7 czerwca). Na własnym boisku podejmą oni o godzinie 18.00 Płaszowiankę i będzie to ostatni mecz w tym sezonie tego zespołu.