Trampkarze dziewiąci w Dragon Piast Cup.

Trampkarze Podgórza w sobotę (22.11) wzięli udział w halowym turnieju piłki nożnej "Dragon Piast Cup". Nasi młodzi gracze już drugi rok z rzędu pojawili się w hali sportowej w Skawinie, gdzie zajęli dziewiąte miejsce, tak samo jak przed rokiem.

Losowanie przyniosło nam w fazie grupowej takich rywali jak Skawinka Skawina oraz późniejszego triumfatora rozgrywek Słowik Olkusz. W tych dwóch spotkaniach naszym chłopcom nie poszło za dobrze. W pierwszym pojedynku ulegli oni Skawice 0:3, natomiast w spotkaniu ze Słowikiem rywale szybko wyszli na trzy bramkowe prowadzenie, a później podwyższyli wynik do 5 bramek.

Dzięki zajęciu trzeciego miejsca w tabeli grupy D, zawodnicy Podgórza zmierzyli się w "półfinałowym" starciu o miejsca 9-12 z ligowym rywalem Cedronką Wola Radziszowska. W tym spotkaniu poszło nam o wiele lepiej i zwyciężyliśmy 1:0 po bramce Przeździeckiego.

Zwycięstwo z Cedronką dało nam możliwość zagrania o 9.miejsce w turnieju. Przeciwnikiem była drużyna Bronowianki II Kraków, która w swoim "półfinale" wygrała z gospodarzami turnieju. W pojedynku z Podgórzem nie poszło, jednak zawodnikom z Bronowic łatwo i na koniec ze zwycięstwa cieszyli się nasi chłopcy, którzy wygrali 1:0, a gola strzelił Kudzia.

Grupa A:                      Grupa B:                   Grupa C:                 Grupa D:
     Piast Skawina         Bronowianka II Kraków     Millenium Skawina    Podgórze Kraków
    Orzeł II Sidzina             Orzeł I Sidzina            Cedronka W.Radz.   Skawinka Skawina
Bronowianka I Kraków   Błyskawica Proszówk     Okocimski Brzesko      Słowik Olkusz

Mecze Eliminacyjne:
Piast - Orzeł II 1:5              Bronowianka II - Orzeł I 0:1       Millenium - Cedronka 2:0     Podgórze - Skawinka 0:3
Orzeł II - Bronowianka I 0:6 Orzeł I - Błyskawica 4:3            Cedronka - Okocimski 0:3   Skawinka - Słowik 1:2
Bronowianka I - Piast 1:0    Błyskawica - Bronowianka II 0:0 Okocimski - Millenium 0:2  Słowik - Podgórze 5:0

Grupa A:                             Grupa B:
1. Bronowianka I 6pkt. 7:0     1. Orzeł I             6pkt. 5:3
2. Orzeł II           3pkt. 5:7     2. Błyskawica      1pkt. 3:4
3. Piast              0pkt. 1:6     3. Bronowianka II 1pkt. 0:1
Grupa C:                           Grupa D:
1. Millenium        6pkt. 4:0    1. Słowik              6pkt. 7:1

O 5.miejsce: Orzeł I Sidzina 1:1, k. 9:10 Millenium Skawina
O 3.miejsce: Bronowianka I Kraków 0:0, k. 3:1 Skawinka Skawina
FINAŁ: Okocimski Brzesko 1:3 Słowik Olkusz

Najlepszy Zawodnik: Bartłomiej Wdowik (Słowik Olkusz)
Najlepszy Strzelec: Dawid Koprowski (Błskawica Proszówki)
Najlepszy Bramkarz: Nikodem Śnieg (Okocimski Brzesko)

Kadra Podgórza: Apostolski - Blechinger F., Dzierżek, Gramatowski, Kudzia, Matusiak, Pater, Policht, Przeździecki, Wendel, Urban.