Po przerwie z viceliderem.

W nadchodzącą sobotę (29.10) krakowski zespół Podgórza zmierzy się w meczu 12 kolejki krakowskiej okręgówki z obecnym vice-liderem Clepardią Kraków.

Rywale po dziesięciu meczach mają na koncie 22 punkty i tracą do liderującego Prokocimia trzy oczka. Ich zawodnik, Krzysztof Wojniak prowadzi obecnie w klasyfikacji strzelców. Podopieczni Grzegorza Patera mają na swoim koncie 12 punktów i plasują się na dziesiątej pozycji.

Do tej pory obie ekipy grały ze sobą siedmiokrotnie. Cztery mecze wygrali piłkarze Podgórza, dwukrotnie padł remis, a tylko raz wygrali najbliżsi gospodarze. Zespół Clepardii na własnym boisku jeszcze nie wygrał z naszymi piłkarzami. Spotkania tychże drużyn obfitowały zawsze w dużą ilość goli (średnia prawie 4 gole na mecz). Najlepszym strzelcem w pojedynkach obu ekip jest Wojciech Ochałek, który w sześciu meczach strzelił siedem bramek.

Spotkanie rozegrane zostanie na boisku rywali o godzinie 11.00.