Okręgówka rozpoczyna wiosnę !!

Przerwa zimowa trwała dośc długo, ale w końcu można rozpocząc rozgrywki. W najbliższą sobotę (05.04) do gry powrócą zawodnicy drugiej grupy Okręgówki, a z nimi nasz Pierwszy zespół. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie na wyjeździe, dokładnie w Pozowicach, a naszym rywalem będzie drużyna Pozowianki. Początek spotkania o godzinie 16.30.

W pierwszym meczu pomiędzy tymi dwoma ekipami lepsi okazali się Krakowianie ogrywający rywali 7:0. Gracze Pozowianki doznali później boleśniejszych porażek, ale nie zraziło ich to, do tego aby dwa spotkania zwyciężyc. Bilans bramek wygląda kiepsko, 12strzelonych do 61straconych. W meczach u siebie zdołali zwycięzyc tylko raz.Gracze Podgórza na jesień grali w kratkę, dzięki czemu zajmują czwartą lokatę ze stratą 12 punktów do lidera. Jednym z plusów jest to, że od pięciu spotkań nie przegrali, a w meczach wyjazdowych stracili tylko trzy bramki.