Nie mają na siebie pomysłu, szósty remis z rzędu.

W dzisiejszym spotkaniu 13.kolejki krakowskiej klasy Okręgowej, zespół Podgórza bezbramkowo zremisował z drużyną Akademii Piłkarskiej Kmita Zabierzów. Był to już szósty kolejny mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami, w którym żaden zespół nie zdobył pełnej puli punktowej. W ciągu ostatnich trzech lat padały same remisy.

W dzisiejszym spotkaniu oba zespoły zagrały dobrze, stworzyły kilka okazji bramkowych, z którymi radzili sobie bramkarze bądź piłka minimalnie mijała bramkę. Pierwszą dogodną sytuację mieli goście w 33minucie, kiedy jeden z napastników stanął oko w oko z Grabowskim, ale przegrał ten pojedynek trafiając prosto w niego, a następnie uderzając nad bramką. Gracze Kmity mieli jeszcze jedną groźną sytuację w 73minucie, ale i tym razem spisał się Grabowski. W drużynie gospodarzy z dystansu próbowali Wiater oraz Bańka, lecz futbolówka mijała bramkę. Idealne okazje na gola mieli w końcówce spotkania nasi zawodnicy, ale nie udało się skierowac piłki do siatki. W 85minucie Ochałek minął dwóch rywali, po czym dograł wzdłuż bramki do Zębali, który na raty próbował zdobyc gola, ale ostatecznie futbolówka przeleciała nad poprzeczką. W doliczonym czasie gry z rzutu rożnego dorzucił Knap, ale za pierwszym razem nikt nie wbiegł na "pierwszy" słupek, a za drugim razem niepilnowany Zębala nie pokonał Herdzika strzałem głową. Rywale na dodatek kończyli spotkanie w dziesiątkę, po wyrzuceniu jednego z rywali za drugą żółtą kartkę. Ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami, już jak mówiliśmy po raz szósty z rzędu.