Mimo przewagi przegrywamy.

Druga drużyna Podgórza odniosła dziś porażkę w meczu z Rezerwami Piasta Wołowice. Rywale zdobyli przy Dekerta komplet punktów po zdobytych dwóch bramkach. Wynik został otwarty w 17minucie, kiedy napastnik rywali wygrał pojedynek główkowy i piłka prześlizgnęła się Bednarczykowi pod pachą.Drużyna gospodarzy próbowała odrobic straty mając dużą przewagę nad rywalami. W 35minucie Krakowianie mieli doskonałą okazję do remisu. Arbiter podyktował rzut karny za zagranie ręką. Piłkę na 11-stym metrze ustawił Chryczyk, a piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek !! Kolejną świetną okazję bramkową miał w 44minucie Wiater W., ale nie zdołał skierowac piłki do siatki strzałem głową.

W drugiej połowie Podgórze całkowicie przejęło grę, a rywale grali jedynie z kontrataków. Taki kontratak dał im w 61minucie drugą bramkę. Napastnik Piasta zobaczył wysuniętego Bednarczyka i posłał "loba" prawie z połowy boiska. W 78minucie gola mógł zdobyc Chryczyk, ale nie zdołał zamknąc dośrodkowania w pole karne i piłka uderzyła w słupek. Nasza przewaga w tabeli po tym meczu stopniała już do 1 punktu nad Rzozovią.