Cel na mecz: "Wygrać pierwszy raz od kilku lat".

W najbliższą sobotę (22.10) zespół Podgórza powalczy o kolejne ligowe punkty. Przeciwnikiem będzie drużyna, która przerwała ostatnio serię porażek zwycięstwem, AP Kmita Zabierzów.

Gospodarze zawodów po dziesięciu meczach są na 13 miejscu z dorobkiem ośmiu punktów. Wygrali oni tylko dwa mecze i dwa zremisowali, a w pozostałych uznawali wyższość rywali. Krakowianie są nieco wyżej w tabeli, bo zajmują dziewiątą lokatę z 12 punktami na koncie.

W meczach tych ekip rzadko, a prawie w ogóle ktoś wygrywał. W dziesięciu spotkaniach padło aż dziewięć remisów ! z czego cztery kończyły się bez bramek, a cztery 1-1. Tylko raz wygrała drużyna Kmity w maju w poprzednim sezonie (2-0).

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00 na boisku rywali w Zabierzowie przy ul.Sportowej.