Proszowicka lekcja futbolu - częśc druga. W trzeciej kolejce V-Ligi zespół Podgórza zmierzył się w bardzo interesującym spotkaniu, a wręcz szlagierze z zespołem Proszowianki Proszowice. Przed meczem zapowiadało się ciekawe widowisko, gdyż oba zespoły grają bardzo dobrą piłkę oraz między sobą walczą o prestiż ligowy. Rundę wcześniej w Proszowicach nasi zawodnicy zostali pokonani w
 rozmiarze 5:0. Dziś nie było inaczej..... Pierwsza połowa przyniosła tak jak ostatnio trzy gole Proszowickiemu zespołowi. Trafienia zaliczyli Hul, M.Przeniosło oraz Mach. Kolejne dwa trafienia w drugiej odsłonie dołożył Maciej Przeniosło, czym skompletował hat-tricka. Rywale przewyższali nas we wszystkim. Przy stanie 2:0, cofnęli się troszkę do tyłu i wychodzili z bardzo groźnymi kontrami, które zamieniały się na bramki. Nasi zawodnicy w drugiej części meczu troszkę oprzytomnieli, ale to nie wystarczyło chocby na bramkę honorową. Próbowali m.in. Ochałek, Zębala czy Gorszkow, lecz bezskutecznie.Wspierani przez swoich wielkich fanów przyjezdni, po raz drugi już dali nam srogą lekcję futbolu.