Trzy punkty zostały na Dekerta. W dzisiejszym dniu zespół Podgórza pokonał na własnym boisku ekipę Piasta Wołowice 2:1. Od początku widoczna była przewaga gospodarzy, którzy spokojnie konstruowali akcje. W 31minucie doszło do niemiłego zderzenia Sapały z bramkarzem rywali, przez co nasz napastnik nie mógł kontynuowac gry. Trzy minuty później padła pierwsza bramka dla Podgórza. Z lewej strony piłkę przez środek przeprowadził Zębala, po czym już upadając dograł do Ochałka, snajper Podgórza wykorzystał sytuację jeden na jeden i piłka znalazła się w siatce. Doskonałą okazję do podwyższenia wyniku miał Kostrz, który minął bramkarza Piasta i uderzył na bramkę, ale na nieszczęście obrońca zdążył zaasekurowac swojego golkipera i wybił piłkę.W drugiej połowie swoją drugą bramkę zdobył Ochałek, a podającym znów był Zębala. Nasz napastnik przymierzył z szesnastego metra obok słupka i cieszył się z gola. Kilka minut później jeden z rywali opuścił boisko, gdyż za faul zobaczył czerwony kartonik. Dobrą okazję na gola miał Kwieciński, ale lobując wychodzącego bramkarza, przelobował również bramkę. Gracze Piasta zdobyli honorowego gola po strzale z rzutu wolnego z 18 metra.