Pierwszy sparing za nami.

Drużyna Podgórza w dzisiejszym dniu rozegrała swój pierwszy mecz kontrolny w czasie bardzo krótkiego okresu przygotowawczego. Rywalem naszej ekipy był spadkowicz z IV Ligi, Górnik Wieliczka, który będzie występował w trzeciej grupie krakowskiej klasy okręgowej.

Podopieczni Grzegorza Patera przystąpili do tego spotkania bez kilku zawodników z podstawowego składu. Nie zagrali m.in. Kotiv, Cichoń, Bańka, Sapała czy Grabowski, który był testowany w drużynie naszego rywala. W składzie pojawił się za to testowany bramkarz oraz Bartek Klupa, który skończył wiek Juniora.

Spotkanie przez większość czasu było pod dyktando Górnika, który tworzył bardzo ładne okazje bramkowe. Już po 10 minutach było dwa zero dla gospodarzy, a do przerwy padły jeszcze dwa gole (jeden z rzutu karnego). Po zmianie stron podopieczni Stanisława Owcy trafili do siatki jeszcze czterokrotnie.

Skład: Testowany - Urban, Klupa, Hwastek, Malarz - Pitala, Niemirski, M.Ochałek, Polny, Brown - W.Ochałek oraz W.Wiater, Skórski