Drużyny młodzieżowe poznały rywali.

Komisja Gier Podokręgu Piłki nożnej w Krakowie dokonała podziału na grupy wszystkie rozgrywki młodzieżowe. Drużyna Podgórza w tym roku będzie miała cztery zespoły w rozgrywkach młodzieżowych. Nowo powstałym zespołem będą Juniorzy Młodsi, którzy zaczną rozgrywki od drugiej ligi.

Rozgrywki Juniorów odbędą się w dwóch ligach po dwie grupy. W pierwszej lidze rywalizować będzie 16 zespołów podzielonych na dwie grupy (po osiem). W pierwszej grupie II Ligi występować będzie 11 zespołów, a w grupie drugiej, w której będzie grało Podgórze mamy 10 zespołów. Rywalami naszej ekipy będą krakowskie zespoły Zwierzynieckiego, Tramwaju, Orła Piaski Wielkie oraz Gajowianki Gaj, Liszczanki Liszki, Cedronki Woli Radziszowskiej, Wiślanych Jaśkowice, KS Tyniec i Szkoły Rajskiej.

________________________________________________________________

Rozgrywki Juniorów Młodszych odbędą się w takiej samej formule. I liga liczy 16 drużyn podzielonych na dwie grupy po osiem zespołów. W II lidze mamy trzy grupy po 10 drużyn. Nowo powstała ekipa Podgórza walczyć będzie w grupie drugiej, a jej przeciwnikami będą zespoły Bronowianki, Płaszowianki, Zwierzynieckiego, Kaszowianki Kaszów, Lotnika Kryspinów, Tęczy Piekary, Świtu Krzeszowice, Wisły Jeziorzany oraz Sankovii Sanka. Młodzi gracze zmierzą się zatem z kilkoma drużynami, które rywalizować będą z pierwszym zespołem naszego Klubu.

________________________________________________________________

W Lidze Trampkarzy mamy już dużo więcej drużyn. W pierwszej lidze będziemy mieć dwie grupy po sześć drużyn, a w drugiej trzy grupy po sześć drużyn. W tych ligach zespoły rozegrają mecz i rewanż ze swoim rywalem. W III Lidze, w której występować będzie Podgórze będziemy mieć 31 drużyn podzielonych na trzy grupy (dwie grupy po 10 i jedna 11 drużynowa). Podgórze zagra w grupie II, czyli w 11 zespołowej grupie, a za rywali będziemy mieć Zwierzyniecki, Wawel, Nowy Hutnik, Prądniczankę II, Bronowiankę II (dz), Błękitnych Modlnica, Ekler Baranówka, Galicję Raciborowice, Sokół Kocmyrzów, Pogoń Skotniki II.

___________________________________________________________________

W Ligach Młodzików rywalizować będzie jeszcze więcej zespołów. W pierwszej lidze występować będzie 12 drużyn podzielonych na dwie grupy (drużyny zagrają mecz i rewanż). W drugiej lidze będzie podobna formuła, tyle że 24 zespoły podzielone będą na cztery grupy. Zespół Podgórza mierzyć się będzie w III grupie z takimi drużynami jak Zwierzyniecki, Prokocim, Cracovia III, Bronowianka II oraz Lotnik Kryspinów. W najniższej trzeciej lidze występować będzie 39 drużyn (trzy grupy po 10 zespołów i jedna dziewięcio-zespołowa).

Terminarze rozgrywek ustalone zostaną we wtorek i środę (9 i 10 sierpnia).