Terminarz rozgrywek ustalony.

W siedzibie Związku dziś został ustalony terminarz rundy jesiennej rozgrywek krakowskiej klasy okręgowej w sezonie 2016/17. Piłkarze Podgórza wszystkie swoje mecze rozegrają na wyjeździe, ponieważ na naszym obiekcie rozpoczęły się prace budowlane.

Sezon zainaugurujemy meczem w Kaszowie (14.08) o godzinie 14.00. Kolejnymi rywalami będą zespoły z Krakowa, Borek, Prokocim oraz Bronowianka. Następnie zagramy w Piekarach oraz Krzeszowicach, a do Krakowa wrócimy na mecz z Nadwiślanem. W ósmej kolejce zagramy z Piastem, a dalej z dwoma beniaminkami, Iskrą oraz Wisłą. Pod konie października czeka nas mecz w Zabierzowie, później w Krakowie z Clepardią, a sezon zakończymy meczem z rezerwami Garbarni 6 listopada o godzinie 13.30.