Dobry początek Trampkarzy.

We wtorek swoje rozgrywki zainaugurowali Trampkarze naszego Klubu i sezon rozpoczęli znakomicie. W Czułowie nasi młodzi piłkarze wygrali aż 9:2 z tamtejszą Iskrą rozstrzygając spotkanie już w pierwszej połowie.

Po ośmiu minutach meczu było już 4:0 dla Podgórza, a pierwsza odsłona skończyła się wynikiem 7:1. w drugiej części meczu padły tylko trzy bramki (jedna dla gospodarzy) i spotkanie zakończyło się dużym wynikiem. Aż cztery gole zdobył Michał Urban kompletując klasycznego hat-tricka w pierwszej części gry. Po jednej bramce zdobyli natomiast Czabara, Niemiec, Strzelec oraz bracia Smela, Sergiusz i Martin.

Mimo tak wysokiego zwycięstwa to po pierwszej kolejce nasz zespół jest na trzecim miejscu. W jeszcze wyższych rozmiarach swoje mecze wygrali piłkarze Armatury oraz Orląt Rudawa, odpowiednio 17-2 i 13-2.

Skład Podgórza: Larysz - Czabara, M.Kasprzyk, J.Kasprzyk, Niemiec, Pietruszewski, M.Smela, S.Smela, Strzelec, Taźbirek, Urban oraz Kudzia, Liberek, Rybałtowski