"Musimy zbierać punkty".

W najbliższą sobotę (03.09) drużyna Podgórza rozegra mecz czwartej kolejki krakowskiej klasy okręgowej. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie "nowy" zespół w lidze Bronowianka Kraków.

Podgórze po trzech meczach ma na koncie trzy oczka. Dwie porażki z czołowymi zespołami ligi oraz wygraną z krakowskim Borkiem. Bronowianka zagrała na razie dwa spotkania (mecz pierwszej kolejki rozegrany zostanie w listopadzie) i zgromadziła w tych meczach cztery punkty, więc jeszcze nie zaznała goryczy porażki.

Obie drużyny mierzyły się ze sobą kilka lat temu, kiedy okręgówka miała jeszcze dwie grupy po 17 drużyn. Podopieczni Grzegorza Patera mają całkiem niezły bilans spotkań z tym rywalem. Zwycięstwa 5:0 i dwukrotnie 2:0 oraz remis bezbramkowy. Co ciekawe piłkarze z Bronowic jeszcze nie strzelili nam gola.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 na boisku rywali w Bronowicach.