Passa podtrzymana.

Krakowski zespół Podgórza wygrał po raz drugi w tym sezonie. W przegranym polu zostawiona została drużyna Bronowianki, która uległa 2:3, a spotkanie kończyła w ósemkę.

Wynik meczu otworzył Adrian Bańka w 11 minucie pewnie wykorzystując rzut karny. Wcześniej szansę na otwarcie wyniku miał Grzegorz Pater, ale uderzył za słabo. Po czterech minutach gospodarze wyrównali rezultat, również strzelając gola z rzutu karnego, a pewnym egzekutorem został Marcin Hajduk.

Długo jednak remis się nie utrzymywał. W 22 minucie swojego gola zdobył Pater, któremu asystował Waldemar Hwastek i Podgórze znów było na prowadzeniu. Trzeci gol padł jeszcze przed przerwą, a zdobył go Hwastek, któremu tym razem podawał Pater.

Na początku drugiej połowy drużyna Bronowianki zdobyła kontaktowego gola. W 53 minucie do siatki trafił Marcin Gzyl. Gospodarze mimo prób odrobienia strat nie zdołali strzelić już gola. W doliczonym czasie gry otrzymali natomiast dwie czerwone kartki dzięki czemu kończyli spotkanie w ośmiu.