Czterech nowych graczy na Podgórzu !!

Dwa dni przed startem rozgrywek zespół Podgórza dopiął transfery aż czterech zawodników ! Nowe nabytki zostały już zgłoszone do nowego sezonu i będą mogli wystąpić w pierwszym meczu w Kaszowie.

Pierwszy z nich to 28-letni bramkarz, Artur Stachura, który przybył ze spadkowicza z A-klasy, Wandy Kraków. W poprzednim sezonie rozegrał 18 ligowych spotkań.

Do naszego zespołu ponadto doszło dwóch defensywnych zawodników. Jeden z nich to 28-letni Marcin Kłagisz, który zasilił nas z A-klasowego Tramwaju Kraków. Marcin jest prawym obrońcą. Drugi z tych zawodników to 27-letni Daniel Jaśkiewicz, który z powodzeniem może występować jako środkowy obrońca jak i defensywny pomocnik. Jego ostatnim klubem był występujący w A-klasie (teraz B-klasa) tarnowskiej LKS Biała Lubaszowa.

Ostatnim z nowo pozyskanych zawodników jest 19-letni Kamil Woźniak z Borku Kraków, który przyszedł na zasadzie wypożyczenia. Występuje on jako boczny pomocnik bądź obrońca.