Zaczynamy nowy sezon.

Już w najbliższą niedzielę (14.08) swoje rozgrywki w nowym sezonie zainauguruje Klasa Okręgowa, a razem z nią krakowskie Podgórze. Patrząc na poprzedni sezon to podopieczni Grzegorza Patera zaczną meczem z wysokiej półki, gdyż zmierzymy się z vice-mistrzem, Kaszowianką. Nie ma co jednak przesądzać o wyniku, bo w zespole rywali doszło do rewolucji kadrowej i zespół dopiero jest zgrywany.

Oba zespoły grały ze sobą do tej pory 10-krotnie. Krakowianom dużo lepiej idzie w meczach wyjazdowych, gdzie w pięciu spotkaniach aż trzykrotnie wygrywali. Kaszowianie u siebie zwyciężyli dwukrotnie. W meczach obu drużyn pada duża ilość bramek, tylko w meczach w Kaszowie (pięciu) padło ich aż 26. Najlepszym strzelcem w spotkaniach tych drużyn jest napastnik Podgórza, Wojciech Ochałek, który siedmiokrotnie pokonywał bramkarzy rywali.

Spotkanie rozegrane zostanie na boisku rywali w Kaszowie o godzinie 14.00.