Młodzież z terminarzami.

Wczoraj w siedzibie Związku odbyło się spotkanie, na którym ustalone zostały terminarze rozgrywek drużyn młodzieżowych. Zespoły Podgórza wszystkie swoje mecze będą grać na wyjazdach.

Juniorzy rozpoczną od meczu w Opatkowicach ze Szkołą Rajską 4 września, a jesienne zmagania zakończą 12 listopada spotkaniem z Orłem Piaski Wielkie. W szóstej kolejce będziemy pauzować, gdyż w lidze jest nieparzysta liczba drużyn.

Juniorzy Młodsi swój premierowy mecz zagrają 3 września w Krakowie z Wandą. Rundę zakończą także w Krakowie, a ich przeciwnikiem 12 listopada będzie drużyna Bronowianki. Pauza nastąpi w 3 kolejce.

Trampkarze swoją ligę rozpoczną w Czułowie w meczu z tamtejszą Iskrą. Ostatnie spotkanie będzie miało miejsce 6 listopada w Opatkowicach ze Szkołą Rajską. Nasz zespół pauzować będzie na początku października w szóstej kolejce.

Drużyna Młodzików niestety została wycofana z rozgrywek.

Wszystkie terminarze znajdują się w odpowiednich zakładkach w menu w górnej części strony.
MŁODZIEŻ -> Tabela/Terminarz