Wygrana po ciężkim boju.

Zespół Juniorów zainkasował trzy punkty w starciu z jedną ze słabszych drużyn, Czarnymi Staniątki. Wynik meczu to 2:1 dla Krakowian, choć obie drużyny mogły pokusić się o bramki. W pierwszej połowie padła jedna bramka dla przyjezdnych, a strzelił ją Gałązka, który wykorzystał podanie Sroczyńskiego. Goście mogli zdobyć w tej odsłonie jeszcze kilka bramek, ale zawodzili Pater, Sroczyński czy Zieliński.
W drugiej połowie więcej okazji mieli gospodarze, którzy zdobyli wyrównującego gola z rzutu karnego, a strzelcem był Wojtoń. Graczom Podgórza udało się jednak zdobyć drugą bramkę. Niedziela dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, gdzie głową piłkę do bramki skierował Sroczyński. Do końca Krakowianie bronili tego rezultatu licząc na kontry, ale wynik nie uległ już zmianie.