Trampkarze kończą na dole III Ligi.

Młodzieżowe zespoły zakończyły swoje rozgrywki i nasi najmłodsi spokojnie udali się na wakacje. W tym artykule podsumujemy miniony sezon Trampkarzy.

Drużyna Trampkarzy występowała w III Lidze swojej kategorii wiekowej. W rundzie jesiennej nasi zawodnicy rozegrali dziewięć spotkań, w których zdobyli jeden punkt remisując z Orłem Sidzina 2:2. W pozostałych ośmiu niestety musieli uznać wyższość rywali. Formuła rozgrywek zatwierdzona przez MZPN dzieliła ligi na wiosnę. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy III Ligi awansowały do tzw. "Ekstraligi", gdzie toczyły walkę o awans. Zespół Podgórza występował w innej grupie, w której walczył o Puchar Prezesa PPN Kraków.
Podgórze niestety znów uznawało wyższość rywali i sezon zakończyło na ostatnim miejscu swojej grupy z dorobkiem czterech punktów.

Statystyczne podsumowanie.
Rozegrane mecze: 19
Zwycięstwa: 1
Remisy: 2
Porażki: 16
Bramki zdobyte: 16
Bramki stracone: 81
Najwyższe zwycięstwo: 3:0 - Pozowianka
Najwyższa porażka: 0:11 - Radziszowianka
Najlepszy strzelec: Jakub Pieterwas - 6 bramek

Kadra drużyny: Filip Blechinger, Szymon Bradecki, Mateusz Jakowczuk, Arkadiusz Kudzia, Patryk Gramatowski, Jakub Pieterwas, Radosław Piotrowski, Maciej Przeździecki, Arkadiusz Sierant, Szymon Synowiecki, Wiktor Wendel, Krystian Włodek, Jakub Matusiak, Tomasz Apostolski, Michał Strojny, Mateusz Woźnica.
Trenerka: Katarzyna Sołtysińska.