Porażka w 93minucie na zakończenie rozgrywek.

Drużyna Juniorów w swoim ostatnim meczu sezonu 2013/2014 przegrała z AP Kmita Zabierzów 3:4, tracąc decydującego gola w ostatniej akcji spotkania. O dziwo nasz zespół, aż trzykrotnie obejmował prowadzenie, a dał je sobie zabrać w ostatnich sekundach.

Gospodarze w tym spotkaniu prowadzili grę. Częściej byli w posiadaniu piłki, lecz nie potrafili nic zdziałać pod polem karnym rywali, przynajmniej w pierwszej odsłonie. Pierwszego gola zdobyli Krakowianie z rzutu karnego, a faulowany przez obrońcę po bardzo ładnej akcji był Pater. Jedenastkę pewnie wykorzystał Kania. Zespół gospodarzy wyrównał po składnej akcji i spokojnym wykończeniu jednego z napastników sytuacji sam na sam. Przed przerwą przyjezdni drugi raz wyszli na prowadzenie. Z rzutu rożnego futbolówkę dośrodkował Pater, ta odbiła się od słupka i wylądowała pod nogami Zalewskiego, który z najbliższej odległości skierował ją do siatki.
W drugiej części gry zawodnicy Kmity przycisnęli, aby odrobić straty co zaowocowało golem wyrównującym. Napastnik gospodarzy pokonał Piekarczyka strzałem w krótki słupek. Po kilkunastu minutach krosowe zagranie w pole karne posłał Konik, a będący tam Pater przyjął piłkę myląc obrońcę i mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję, zdobywając tym samym swoją 27 bramkę w tym sezonie. Nie minęło kilka minut, a znów mieliśmy remis. Tym razem jeden z zawodników gospodarzy trafił z rzutu wolnego. Obie drużyny miały jeszcze jakieś okazje, ale wykorzystana została jeszcze jedna. W doliczonym czasie gry zespół Kmity wykonywał rzut rożny, po którym padła decydująca bramka w tym spotkaniu. Od razu po zdobyciu gola arbiter zakończył mecz i z trzech punktów cieszyli się gospodarze.