Podsumowanie XV kolejki.

W 15 kolejce krakowskiej klasy okręgowej padły tylko 22 bramki, co daje średnio nie co ponad 3 gole na mecz. Gospodarze wygrywali dwukrotnie, dwa razy padały remisy, a przyjezdni wywozili punkty w trzech spotkaniach. Na pozycji lidera znajduje się obecnie Dalin wraz z Kaszowianką, którzy mają trzy punkty przewagi nad Kmitą oraz Nadwiślanem. Dwie ostatnie pozycje dalej zajmują Złomex i Lotnik.

W klasyfikacji strzelców na czele jest dalej Tomasz Grzesiak, z którym zrównał się w tej kolejce Jarosław Moroński, obaj mają po 13 trafień. O jedną bramkę mniej mają Dominik Dąbek i Dawid Kałat. Dubletem w tej serii gier popisał się Mateusz Ząbczyk, a Tomasz Pilch strzelił swojego trzeciego gola w drugim meczu.

Niekwestionowanym liderem w żółtych kartkach jest Jakub Kurzeja, który obejrzał w weekend swoją 10 kartkę. Piąty raz napomniany przez sędziego został Grabowski. Na czele drużynowej klasyfikacji znajdują się piłkarze Kmity, którzy obejrzeli już 50 kartek.

Prowadzenie w klasyfikacji bramkarzy utrzymał Kamil Herdzik, który po raz ósmy nie dał sobie strzelić gola. Swoje siódme czyste konto zanotował Michał Wolski z Kaszowianki, a trzeci jest Sebastian Ropek, który tym razem skapitulował.

Już tylko pięciu zawodników rozegrało wszystkie mecze w pełnym wymiarze czasowym. Są to Herdzik (Kmita), M.Kwater (Lotnik), Bębenek (Piast) oraz dwaj gracze Tęczy, Z.Ludwikowski i Król.