Podgórze lepsze od Oldboji Wisły.

Dziś odbył się mecz na stulecie Klubu KS Podgórze, w którym zespół Podgórza pokonał drużynę Oldboji Wisły Kraków 8:4. W pierwszej połowie zespół gospodarzy strzelił pięc bramek, a zdobywali je: Zębala x2, Śmigla x2 oraz Ochałek. Dla zespołu Wisły bramkę z rzutu karnego zdobył Janik. W drugiej połowie mieliśmy remis bramkowy 3:3, a gole dla obydwu zespołów zdobywali: ponownie Śmigla i Ochałek oraz A.Pater, a dla Oldboji Sosin, Kmiecik i G.Pater.

Podgórze: Grabowski (35' Bednarczyk) - Koza, Hąc (35' Krzywonos), Muskalski, Chryczyk (47' Hąc) - Wiater M. (35' Lucjusz), Pitala (35' Anaszkiewicz), Gawęda (47' Pitala), Zębala (47' Wiater M.) - Ochałek (35' Pater A.), Śmigla (47' Ochałek)

Wisła Kraków: Sarnat - Szopa, Nawrocki, Matyja, Marzec, Janik, Sosin, Pater G., Konieczny, Kmiecik, Zięcik, Jałocha

Bramki: Ochałek x2, Śmigla x3, Zębala x2, Pater A. - Pater G., Janik, Sosin, Kmiecik