Podgórzanki nie do pokonania!

Ostatni mecz rundy, rozegrany z FootballSuccessAcademyrozpoczęłyśmy nerwowo,tracąc bramkę już w pierwszej akcji spotkania. Gospodynie nie cieszyły się jednak z prowadzenia zbyt długo, bo już po pięciu minutach piłkę do siaki główką wpakowała Monika Markiewicz, a kolejne 8 minut zajęło nam osiągnięcie prowadzenia za sprawą gola Darii Kokoszki.

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem wyrównanej gry obu zespołów, jednak bez wielu okazji strzeleckich.

W drugiej połowie zawodniczkiFSAruszyły do ataku, nie udało im się jednak trafić do bramki pilnie strzeżonej przez Joannę Haracz. Większą skutecznością wykazała się natomiast drużyna Podgórza, która zapewniła sobie komfortowe prowadzenie po bramce z rzutu rożnego Karoliny Nowakowskiej.

Rundę jesienną kończymy na pierwszym miejscu w tabeli z kompletem zwycięstw.