dwie kontry i trzy punkty zostają na Dekerta.

Zespół Juniorów zwyciężył w meczu drugiej wiosennej kolejki. Naszym graczom uległ zespół Jadwigi, który do przerwy prowadził 1:0. Początek meczu należał do gospodarzy, którzy narzucili swój styl. Z biegiem czasu inicjatywę zaczęli przejmowac goście, co zaowocowało zdobytym golem. Jeden z graczy rywali dośrodkował piłkę z bocznej strefy w pole karne, tam piłka zrobiła kozioł na 5metrze i wpadła w boczną siatkę. Do przerwy utrzymał się taki wynik mimo kilku prób naszych graczy.

Na drugą połowę zawodnicy wyszli zmotywowani i z chęcią odrobienia strat. Taka sztuka udała się naszym zawodnikom dzięki wyprowadzonym dwóm zabójczym kontrom. Obie zostały wyprowadzone po stałych fragmentach rywali. Najpierw Pater popędził z piłką ze swojej połowy, zmylił jednego obrońcę i dograł do stojącego w polu karnym Sroczyńskiego, który dołożył nogę i piłka znalazła się w siatce. W drugim kontrataku znów zaczął Pater, następnie zagrał do Sroczyńskiego, który oddał strzał na bramkę, piłka przeszła bramkarzowi pod pachą i do pustej bramki trafił Gałązka. Obie drużyny miały jeszcze swoje okazje na bramkę, ale więcej goli już nie padło.