Cenne trzy punkty w Rusocicach. Druga drużyna Podgórza zwyciężyła w meczu 18.kolejki w wyjazdowym spotkaniu w Rusocicach 1:0. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla Krakowian, którzy już w 9.minucie zdobyli gola. Koza dośrodkował piłkę na pole karne, jeden z obrońców minął się z nią i dopadł do niej Marzec, który mocnym strzałem trafił do siatki. W pierwszej połowie przewagę mieli przyjezdni, którzy co chwilę atakowali bramkę rywali. Niestety nie udało się trafic już do bramki. Zespół Nadwiślanu również stworzył sobie kilka sytuacji, ale zabrakło im wykończenia.Druga połowa wyglądała zupełnie odwrotnie. To gospodarze przejęli inicjatywę i atakowali z całych sił chcąc odrobic straty. Podgórze ograniczyło się do kontrataków, które mogły przynieśc skutek, ale żadnemu z naszych zawodników nie udało się wykończyc akcji bramką. W 61minucie groźnie uderzał Wilk, ale golkiper obronił strzał. Rywale dogodne sytuacje mieli w 60minucie oraz w doliczonym czasie gry, lecz na szczęście dla naszego zespołu nie udało im się zdobyc bramki.