Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Daleszyce
Pauza
UKS Ząbkovia Ząbki
8:1
Włókniarz Białystok
Prądniczanka Kraków
6:1
KSP Kielce
Respekt Myślenice
2:0
Loczki Wyszków
Widok Lublin
3:5
Rysy Bukowina Tatrzańska
KS Raszyn
6:1
Wanda Kraków
AZS UW
4:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:3
Respekt Myślenice
Sparta Daleszyce
3:1
Loczki Wyszków
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:8
Prądniczanka Kraków
Włókniarz Białystok
2:2
KS Raszyn
KSP Kielce
0:1
UKS Ząbkovia Ząbki
Wanda Kraków
1:1
AZS UW
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
Pauza
UKS Ząbkovia Ząbki
7:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
Respekt Myślenice
4:0
Wanda Kraków
Widok Lublin
1:2
Sparta Daleszyce
KS Raszyn
3:2
KSP Kielce
AZS UW
5:1
Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Daleszyce
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wanda Kraków
2:3
Loczki Wyszków
Włókniarz Białystok
0:4
Respekt Myślenice
Widok Lublin
1:4
Prądniczanka Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:9
KS Raszyn
KSP Kielce
2:1
AZS UW
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ząbkovia Ząbki
6:2
Widok Lublin
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:0
Wanda Kraków
KS Raszyn
Pauza
Loczki Wyszków
4:1
Włókniarz Białystok
Prądniczanka Kraków
3:2
Sparta Daleszyce
Respekt Myślenice
4:0
KSP Kielce
AZS UW
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Daleszyce
1:5
Wanda Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
Respekt Myślenice
AZS UW
Pauza
Włókniarz Białystok
1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
KSP Kielce
1:1
Loczki Wyszków
Widok Lublin
0:4
KS Raszyn
Prądniczanka Kraków
0:4
UKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Respekt Myślenice
Pauza
Wanda Kraków
1:0
Włókniarz Białystok
UKS Ząbkovia Ząbki
1:3
Sparta Daleszyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
4:1
KSP Kielce
KS Raszyn
3:0
Prądniczanka Kraków
Loczki Wyszków
12:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
AZS UW
4:1
Widok Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
Pauza
Widok Lublin
0:2
Respekt Myślenice
KSP Kielce
1:0
Wanda Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
Sokół Kolbuszowa Dolna
UKS Ząbkovia Ząbki
3:1
KS Raszyn
Prądniczanka Kraków
1:1
AZS UW
Sparta Daleszyce
4:1
Włókniarz Białystok
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
Pauza
KS Raszyn
3:2
Sparta Daleszyce
Loczki Wyszków
5:2
Widok Lublin
Wanda Kraków
4:3
Rysy Bukowina Tatrzańska
AZS UW
1:6
UKS Ząbkovia Ząbki
Włókniarz Białystok
0:5
KSP Kielce
Prądniczanka Kraków
1:0
Respekt Myślenice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wanda Kraków
Pauza
Sparta Daleszyce
0:0
KSP Kielce
KS Raszyn
2:2
AZS UW
UKS Ząbkovia Ząbki
3:1
Respekt Myślenice
Prądniczanka Kraków
2:2
Loczki Wyszków
Widok Lublin
2:4
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rysy Bukowina Tatrzańska
3:6
Włókniarz Białystok
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Białystok
Pauza
Wanda Kraków
2:1
Widok Lublin
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Prądniczanka Kraków
Loczki Wyszków
2:3
UKS Ząbkovia Ząbki
Respekt Myślenice
1:2
KS Raszyn
KSP Kielce
8:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
Sparta Daleszyce
1:0
AZS UW
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KSP Kielce
Pauza
Sparta Daleszyce
7:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
Widok Lublin
2:0
Włókniarz Białystok
UKS Ząbkovia Ząbki
7:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
AZS UW
0:4
Respekt Myślenice
KS Raszyn
2:0
Loczki Wyszków
Prądniczanka Kraków
2:1
Wanda Kraków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rysy Bukowina Tatrzańska
Pauza
Respekt Myślenice
3:0*
Sparta Daleszyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:4
KS Raszyn
KSP Kielce
1:3
Widok Lublin
Włókniarz Białystok
0:4
Prądniczanka Kraków
Loczki Wyszków
3:2
AZS UW
Wanda Kraków
1:5
UKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Daleszyce
Pauza
Wanda Kraków
1:4
KS Raszyn
Loczki Wyszków
1:3
Respekt Myślenice
KSP Kielce
3:1
Prądniczanka Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
AZS UW
Włókniarz Białystok
0:2
UKS Ząbkovia Ząbki
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:7
Widok Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
UKS Ząbkovia Ząbki
7:1
KSP Kielce
KS Raszyn
3:1
Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków
4:2
Sparta Daleszyce
Prądniczanka Kraków
11:3
Rysy Bukowina Tatrzańska
Respekt Myślenice
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
AZS UW
1:1
Wanda Kraków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
Pauza
Sokół Kolbuszowa Dolna
4:3
Loczki Wyszków
Sparta Daleszyce
1:2
Widok Lublin
Wanda Kraków
0:4
Respekt Myślenice
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:12
UKS Ząbkovia Ząbki
Włókniarz Białystok
0:3
AZS UW
KSP Kielce
1:3
KS Raszyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ząbkovia Ząbki
Pauza
Sokół Kolbuszowa Dolna
4:0
Sparta Daleszyce
KS Raszyn
13:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
Loczki Wyszków
1:2
Wanda Kraków
Prądniczanka Kraków
2:1
Widok Lublin
Respekt Myślenice
2:2
Włókniarz Białystok
AZS UW
0:0
KSP Kielce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
Pauza
Widok Lublin
4:2
UKS Ząbkovia Ząbki
Sparta Daleszyce
0:2
Prądniczanka Kraków
Wanda Kraków
1:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wanda Kraków
2:4
Sparta Daleszyce
AZS UW
Pauza
UKS Ząbkovia Ząbki
6:1
Prądniczanka Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Włókniarz Białystok
KS Raszyn
1:3
Widok Lublin
Loczki Wyszków
2:2
KSP Kielce
Respekt Myślenice
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Respekt Myślenice
Pauza
Sparta Daleszyce
2:2
UKS Ząbkovia Ząbki
Prądniczanka Kraków
1:2
KS Raszyn
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
Loczki Wyszków
Włókniarz Białystok
0:4
Wanda Kraków
KSP Kielce
2:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Widok Lublin
1:1
AZS UW
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
Pauza
Sokół Kolbuszowa Dolna
10:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
KS Raszyn
1:2
UKS Ząbkovia Ząbki
Wanda Kraków
3:2
KSP Kielce
Respekt Myślenice
2:1
Widok Lublin
AZS UW
0:3
Prądniczanka Kraków
Włókniarz Białystok
0:1
Sparta Daleszyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
Pauza
Sparta Daleszyce
- : -
KS Raszyn
Rysy Bukowina Tatrzańska
- : -
Wanda Kraków
KSP Kielce
- : -
Włókniarz Białystok
UKS Ząbkovia Ząbki
- : -
AZS UW
Widok Lublin
- : -
Loczki Wyszków
Respekt Myślenice
- : -
Prądniczanka Kraków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wanda Kraków
Pauza
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Widok Lublin
KSP Kielce
- : -
Sparta Daleszyce
Loczki Wyszków
- : -
Prądniczanka Kraków
Respekt Myślenice
- : -
UKS Ząbkovia Ząbki
AZS UW
- : -
KS Raszyn
Włókniarz Białystok
- : -
Rysy Bukowina Tatrzańska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Białystok
Pauza
UKS Ząbkovia Ząbki
- : -
Loczki Wyszków
Widok Lublin
- : -
Wanda Kraków
KS Raszyn
- : -
Respekt Myślenice
Prądniczanka Kraków
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rysy Bukowina Tatrzańska
- : -
KSP Kielce
AZS UW
- : -
Sparta Daleszyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KSP Kielce
Pauza
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
UKS Ząbkovia Ząbki
Loczki Wyszków
- : -
KS Raszyn
Rysy Bukowina Tatrzańska
- : -
Sparta Daleszyce
Wanda Kraków
- : -
Prądniczanka Kraków
Respekt Myślenice
- : -
AZS UW
Włókniarz Białystok
- : -
Widok Lublin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Rysy Bukowina Tatrzańska
Pauza
UKS Ząbkovia Ząbki
- : -
Wanda Kraków
Widok Lublin
- : -
KSP Kielce
KS Raszyn
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sparta Daleszyce
- : -
Respekt Myślenice
Prądniczanka Kraków
- : -
Włókniarz Białystok
AZS UW
- : -
Loczki Wyszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości