Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
Pauza
Wanda Kraków
0:2
Bieżanowianka Kraków
Strzelcy Kraków
1:4
Podgórze Kraków
Rzozovia Rzozów
2:3
Iskra Krzęcin
Płomień Kostrze
2:4
Tramwaj Kraków
Pogoń Skotniki Kraków
7:4
Cedronka Wola Radziszowska
Bratniak Kraków
0:2
Kabel Kraków
Fairant Kraków
1:1
Gajowianka Gaj
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzęcin
Pauza
Bieżanowianka Kraków
3:1
Płomień Kostrze
Tramwaj Kraków
4:1
Strzelcy Kraków
Krakus Swoszowice
3:0
Wanda Kraków
Gajowianka Gaj
1:2
Pogoń Skotniki Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
1:2
Rzozovia Rzozów
Kabel Kraków
3:0
Fairant Kraków
Bratniak Kraków
1:1
Podgórze Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wanda Kraków
Pauza
Iskra Krzęcin
3:1
Cedronka Wola Radziszowska
Strzelcy Kraków
2:3
Bieżanowianka Kraków
Rzozovia Rzozów
3:5
Gajowianka Gaj
Płomień Kostrze
1:3
Krakus Swoszowice
Pogoń Skotniki Kraków
6:2
Kabel Kraków
Fairant Kraków
0:2
Podgórze Kraków
Bratniak Kraków
1:2
Tramwaj Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cedronka Wola Radziszowska
Pauza
Wanda Kraków
7:0
Płomień Kostrze
Podgórze Kraków
1:3
Pogoń Skotniki Kraków
Krakus Swoszowice
3:1
Strzelcy Kraków
Gajowianka Gaj
1:1
Iskra Krzęcin
Bieżanowianka Kraków
2:2
Bratniak Kraków
Kabel Kraków
0:1
Rzozovia Rzozów
Tramwaj Kraków
5:2
Fairant Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kostrze
Pauza
Bratniak Kraków
1:1
Krakus Swoszowice
Rzozovia Rzozów
2:2
Podgórze Kraków
Iskra Krzęcin
1:3
Kabel Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
3:4
Gajowianka Gaj
Strzelcy Kraków
4:1
Wanda Kraków
Pogoń Skotniki Kraków
0:1
Tramwaj Kraków
Fairant Kraków
1:6
Bieżanowianka Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gajowianka Gaj
Pauza
Podgórze Kraków
2:5
Iskra Krzęcin
Wanda Kraków
3:0
Bratniak Kraków
Płomień Kostrze
5:2
Strzelcy Kraków
Krakus Swoszowice
2:0
Fairant Kraków
Pogoń Skotniki Kraków
7:3
Bieżanowianka Kraków
Tramwaj Kraków
3:3
Rzozovia Rzozów
Kabel Kraków
4:5
Cedronka Wola Radziszowska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelcy Kraków
Pauza
Iskra Krzęcin
3:1
Tramwaj Kraków
Rzozovia Rzozów
3:1
Bieżanowianka Kraków
Gajowianka Gaj
3:1
Kabel Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
7:1
Podgórze Kraków
Pogoń Skotniki Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
Fairant Kraków
2:4
Wanda Kraków
Bratniak Kraków
3:2
Płomień Kostrze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kabel Kraków
Pauza
Podgórze Kraków
1:2
Gajowianka Gaj
Wanda Kraków
0:1
Pogoń Skotniki Kraków
Tramwaj Kraków
4:1
Cedronka Wola Radziszowska
Płomień Kostrze
1:2
Fairant Kraków
Bieżanowianka Kraków
0:0
Iskra Krzęcin
Krakus Swoszowice
0:1
Rzozovia Rzozów
Strzelcy Kraków
1:1
Bratniak Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratniak Kraków
Pauza
Cedronka Wola Radziszowska
3:2
Bieżanowianka Kraków
Rzozovia Rzozów
3:1
Wanda Kraków
Gajowianka Gaj
2:2
Tramwaj Kraków
Iskra Krzęcin
1:1
Krakus Swoszowice
Pogoń Skotniki Kraków
3:1
Płomień Kostrze
Fairant Kraków
0:3
Strzelcy Kraków
Kabel Kraków
7:1
Podgórze Kraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
Pauza
Wanda Kraków
0:5
Iskra Krzęcin
Płomień Kostrze
3:3
Rzozovia Rzozów
Tramwaj Kraków
3:2
Kabel Kraków
Bieżanowianka Kraków
8:3
Gajowianka Gaj
Strzelcy Kraków
0:2
Pogoń Skotniki Kraków
Krakus Swoszowice
2:2
Cedronka Wola Radziszowska
Bratniak Kraków
1:3
Fairant Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Fairant Kraków
Pauza
Podgórze Kraków
2:1
Tramwaj Kraków
Rzozovia Rzozów
9:1
Strzelcy Kraków
Iskra Krzęcin
6:3
Płomień Kostrze
Gajowianka Gaj
3:2
Krakus Swoszowice
Pogoń Skotniki Kraków
2:3
Bratniak Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
3:1
Wanda Kraków
Kabel Kraków
3:0
Bieżanowianka Kraków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramwaj Kraków
Pauza
Wanda Kraków
4:5
Gajowianka Gaj
Bieżanowianka Kraków
2:1
Podgórze Kraków
Fairant Kraków
1:6
Pogoń Skotniki Kraków
Strzelcy Kraków
1:1
Iskra Krzęcin
Bratniak Kraków
1:1
Rzozovia Rzozów
Cedronka Wola Radziszowska
3:1
Płomień Kostrze
Krakus Swoszowice
1:2
Kabel Kraków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skotniki Kraków
Pauza
Podgórze Kraków
0:4
Krakus Swoszowice
Tramwaj Kraków
1:3
Bieżanowianka Kraków
Rzozovia Rzozów
1:1
Fairant Kraków
Gajowianka Gaj
4:0
Płomień Kostrze
Iskra Krzęcin
1:3
Bratniak Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
7:1
Strzelcy Kraków
Kabel Kraków
6:1
Wanda Kraków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieżanowianka Kraków
Pauza
Kabel Kraków
3:0
Płomień Kostrze
Fairant Kraków
0:7
Iskra Krzęcin
Bratniak Kraków
5:4
Cedronka Wola Radziszowska
Wanda Kraków
2:0
Podgórze Kraków
Krakus Swoszowice
2:1
Tramwaj Kraków
Gajowianka Gaj
4:4
Strzelcy Kraków
Pogoń Skotniki Kraków
9:1
Rzozovia Rzozów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzozovia Rzozów
Pauza
Cedronka Wola Radziszowska
5:0
Fairant Kraków
Tramwaj Kraków
2:1
Wanda Kraków
Bieżanowianka Kraków
2:0
Krakus Swoszowice
Gajowianka Gaj
1:0
Bratniak Kraków
Iskra Krzęcin
2:7
Pogoń Skotniki Kraków
Podgórze Kraków
1:1
Płomień Kostrze
Kabel Kraków
4:4
Strzelcy Kraków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
Pauza
Bieżanowianka Kraków
- : -
Wanda Kraków
Podgórze Kraków
- : -
Strzelcy Kraków
Tramwaj Kraków
- : -
Płomień Kostrze
Gajowianka Gaj
- : -
Fairant Kraków
Iskra Krzęcin
- : -
Rzozovia Rzozów
Cedronka Wola Radziszowska
- : -
Pogoń Skotniki Kraków
Kabel Kraków
- : -
Bratniak Kraków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzęcin
Pauza
Podgórze Kraków
- : -
Bratniak Kraków
Strzelcy Kraków
- : -
Tramwaj Kraków
Rzozovia Rzozów
- : -
Cedronka Wola Radziszowska
Płomień Kostrze
- : -
Bieżanowianka Kraków
Wanda Kraków
- : -
Krakus Swoszowice
Pogoń Skotniki Kraków
- : -
Gajowianka Gaj
Fairant Kraków
- : -
Kabel Kraków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wanda Kraków
Pauza
Podgórze Kraków
- : -
Fairant Kraków
Tramwaj Kraków
- : -
Bratniak Kraków
Krakus Swoszowice
- : -
Płomień Kostrze
Cedronka Wola Radziszowska
- : -
Iskra Krzęcin
Gajowianka Gaj
- : -
Rzozovia Rzozów
Bieżanowianka Kraków
- : -
Strzelcy Kraków
Kabel Kraków
- : -
Pogoń Skotniki Kraków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Cedronka Wola Radziszowska
Pauza
Bratniak Kraków
- : -
Bieżanowianka Kraków
Strzelcy Kraków
- : -
Krakus Swoszowice
Rzozovia Rzozów
- : -
Kabel Kraków
Płomień Kostrze
- : -
Wanda Kraków
Iskra Krzęcin
- : -
Gajowianka Gaj
Pogoń Skotniki Kraków
- : -
Podgórze Kraków
Fairant Kraków
- : -
Tramwaj Kraków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kostrze
Pauza
Bieżanowianka Kraków
- : -
Fairant Kraków
Podgórze Kraków
- : -
Rzozovia Rzozów
Tramwaj Kraków
- : -
Pogoń Skotniki Kraków
Krakus Swoszowice
- : -
Bratniak Kraków
Gajowianka Gaj
- : -
Cedronka Wola Radziszowska
Wanda Kraków
- : -
Strzelcy Kraków
Kabel Kraków
- : -
Iskra Krzęcin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gajowianka Gaj
Pauza
Rzozovia Rzozów
- : -
Tramwaj Kraków
Iskra Krzęcin
- : -
Podgórze Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
- : -
Kabel Kraków
Bieżanowianka Kraków
- : -
Pogoń Skotniki Kraków
Bratniak Kraków
- : -
Wanda Kraków
Fairant Kraków
- : -
Krakus Swoszowice
Strzelcy Kraków
- : -
Płomień Kostrze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelcy Kraków
Pauza
Krakus Swoszowice
- : -
Pogoń Skotniki Kraków
Kabel Kraków
- : -
Gajowianka Gaj
Wanda Kraków
- : -
Fairant Kraków
Tramwaj Kraków
- : -
Iskra Krzęcin
Podgórze Kraków
- : -
Cedronka Wola Radziszowska
Płomień Kostrze
- : -
Bratniak Kraków
Bieżanowianka Kraków
- : -
Rzozovia Rzozów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kabel Kraków
Pauza
Pogoń Skotniki Kraków
- : -
Wanda Kraków
Iskra Krzęcin
- : -
Bieżanowianka Kraków
Gajowianka Gaj
- : -
Podgórze Kraków
Fairant Kraków
- : -
Płomień Kostrze
Rzozovia Rzozów
- : -
Krakus Swoszowice
Bratniak Kraków
- : -
Strzelcy Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
- : -
Tramwaj Kraków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratniak Kraków
Pauza
Bieżanowianka Kraków
- : -
Cedronka Wola Radziszowska
Podgórze Kraków
- : -
Kabel Kraków
Tramwaj Kraków
- : -
Gajowianka Gaj
Strzelcy Kraków
- : -
Fairant Kraków
Płomień Kostrze
- : -
Pogoń Skotniki Kraków
Krakus Swoszowice
- : -
Iskra Krzęcin
Wanda Kraków
- : -
Rzozovia Rzozów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
Pauza
Pogoń Skotniki Kraków
- : -
Strzelcy Kraków
Rzozovia Rzozów
- : -
Płomień Kostrze
Iskra Krzęcin
- : -
Wanda Kraków
Gajowianka Gaj
- : -
Bieżanowianka Kraków
Fairant Kraków
- : -
Bratniak Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
- : -
Krakus Swoszowice
Kabel Kraków
- : -
Tramwaj Kraków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Fairant Kraków
Pauza
Tramwaj Kraków
- : -
Podgórze Kraków
Strzelcy Kraków
- : -
Rzozovia Rzozów
Wanda Kraków
- : -
Cedronka Wola Radziszowska
Płomień Kostrze
- : -
Iskra Krzęcin
Bieżanowianka Kraków
- : -
Kabel Kraków
Krakus Swoszowice
- : -
Gajowianka Gaj
Bratniak Kraków
- : -
Pogoń Skotniki Kraków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramwaj Kraków
Pauza
Rzozovia Rzozów
- : -
Bratniak Kraków
Iskra Krzęcin
- : -
Strzelcy Kraków
Podgórze Kraków
- : -
Bieżanowianka Kraków
Płomień Kostrze
- : -
Cedronka Wola Radziszowska
Gajowianka Gaj
- : -
Wanda Kraków
Kabel Kraków
- : -
Krakus Swoszowice
Pogoń Skotniki Kraków
- : -
Fairant Kraków
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skotniki Kraków
Pauza
Strzelcy Kraków
- : -
Cedronka Wola Radziszowska
Wanda Kraków
- : -
Kabel Kraków
Płomień Kostrze
- : -
Gajowianka Gaj
Bieżanowianka Kraków
- : -
Tramwaj Kraków
Fairant Kraków
- : -
Rzozovia Rzozów
Krakus Swoszowice
- : -
Podgórze Kraków
Bratniak Kraków
- : -
Iskra Krzęcin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieżanowianka Kraków
Pauza
Tramwaj Kraków
- : -
Krakus Swoszowice
Strzelcy Kraków
- : -
Gajowianka Gaj
Podgórze Kraków
- : -
Wanda Kraków
Rzozovia Rzozów
- : -
Pogoń Skotniki Kraków
Płomień Kostrze
- : -
Kabel Kraków
Iskra Krzęcin
- : -
Fairant Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
- : -
Bratniak Kraków
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieżanowianka Kraków
Pauza
Tramwaj Kraków
- : -
Krakus Swoszowice
Strzelcy Kraków
- : -
Gajowianka Gaj
Podgórze Kraków
- : -
Wanda Kraków
Rzozovia Rzozów
- : -
Pogoń Skotniki Kraków
Płomień Kostrze
- : -
Kabel Kraków
Iskra Krzęcin
- : -
Fairant Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
- : -
Bratniak Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości