Zwycięski mecz Juniorów.

Drużyna Juniorów rozegrała dziś swój drugi mecz kontrolny przed nadchodzącą rundą rewanżową. Spotkanie zostało wygrane przez naszą drużynę 5:2, a rywalem była drużyna Prądniczanki złożona głównie z Juniorów Młodszych. Obiektywnie mówiąc rywale lepiej radzili sobie z rozegraniem piłki, lecz gubili się pod polem karnym albo dobrze interweniowali bramkarze. Ostatecznie udało im się dwa razy trafic do siatki. My natomiast nie wypadliśmy za dobrze w tym spotkaniu, jednak lepiej radziliśmy sobie z kończeniem akcji. Dla Podgórza dwie bramki zdobył Pater, a po jednej dorzucili Niedziela, Nalepka i Gałązka.

Skład: Dolecki (30' Piekarczyk 60' Białecki) - Testowany (83' Wojcieszak), Szaroń, Malarz, Zieliński (45' Jagła) - Sroczyński (45' Testowany), Kania, Niedziela (45' Paprota), Konik (45' Nalepka) - Zalewski (45' Gałązka), Pater (77' Wojtyło)

Bramki: Pater x2, Niedziela, Nalepka, Gałązka