Zmarł inż. Ryszard Ściborowski prezes KS Podgórze

Zmarł inż. Ryszard  Ściborowski prezes KS Podgórze

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 29 października 2018 roku zmarł nagle

Ś. P.

inż. Ryszard ŚCIBOROWSKI

wieloletni prezes Klubu Sportowego PODGÓRZE

Odszedł od nas wspaniały człowiek, o szlachetnym sercu, serdeczny i życzliwy dla współpracowników. Przez ponad 45 lat kierował naszym Klubem, będąc jednocześnie jego najbardziej hojnym darczyńcą i sponsorem. Jako doskonały menadżer przez długie lata kierujący wielkimi firmami budowlanymi, realizującymi inwestycje w kraju i za granicą, zawsze z radością i sentymentem wracał do swoich korzeni – do bliskiego sercu PODGÓRZA. Profesjonalizm, doświadczenie i umiejętności organizacyjne przy podejmowaniu decyzji stworzyły w ostatnich latach trwałe podstawy stabilności finansowej, mającego już 105 – letnią tradycję Klubu PODGÓRZE. Dla wszystkich współpracowników i przyjaciół na zawsze pozostanie niedościgłym wzorem do naśladowania.

W tych trudnych chwilach przekazujemy Żonie, Synowi i całej najbliższej Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia.

Zarząd, Komisja Rewizyjna oraz Przyjaciele i Członkowie

Stowarzyszenia Klub Sportowy PODGÓRZE