Z Garbarzem do zera. Drużyna Podgórza w dzisiejsze przedpołudnie rozegrała sparingowe spotkanie z występującym ligę wyżej Garbarzem Zembrzyce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem rywali 3:0. W pierwszej połowie lepiej do gry wprowadzili się gospodarze, którzy zagrażali naszej bramce. Z biegiem czasu mecz się wyrównał, ale to rywale zdobyli dwa gole przed przerwą. Z naszej strony zagrożenie stworzył jedynie strzał z rzutu wolnego Ochałka, oraz Zębala nie zdążył zamknąc dogrania wzdłuż bramki od A.Patera. W drugiej połowie gracze Garbarza zdobyli trzeciego gola, a padł on po strzale z rzutu karnego, choc nie dużo zabrakło Grabowskiemu do obronienia strzału. Dla ekipy Podgórza świetną sytuację miał A.Pater, który po ładnie rozegranej akcji stanął oko w oko z bramkarzem, ale próba przelobowania golkipera skończyła się w jego rękach. Próbę lobowania podjął także Chryczyk widząc wysuniętego bramkarza, ale futbolówka spadła za bramką. W końcówce nasi gracze osłabli z sił co mogli wykorzystac rywale, ale nie potrafili trafic do siatki.