Wysoka wygrana w sparingu.

Sparingowe spotkanie dwóch piątoligowców podzielone została na 3 części po 30minut. W pierwszych trzydziestu minutach zdecydowaną przewagę mieli goście, a w składzie tym grało czterech zawodników testowanych przez nasz klub... Już w 3minucie Jeden z testowanych graczy zdobył gola dającego prowadzenie. 10minut później znów gola zdobył sprawdzany przez nasz zespół zawodnik, tym razem celną główką po stałym fragmencie popisał się środkowy obrońca. Tuż przed zejściem na przerwę sytuację sam na sam wykorzystał Sapała.Druga tercja, którą w połowie grali wszyscy zawodnicy była dość wyrównana, choć lekka przewaga była dalej po stronie Podgórzan. Kolejne bramki wpadły dopiero w trzeciej odsłonie. Najpierw Wiater W. wykorzystał dogranie ze skrzydła, a niecałą minutę później Pająk podwyższył strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. W 70minucie meczu świetną akcję na prawym skrzydle przeprowadził testowany zawodnik, po czym wyłożył futbolówkę Zębali, któremu pozostało tylko wpakować ją do siatki. Na dziesięć minut przed końcem ostatnią bramkę w tym spotkaniu zdobył Wiater W., który chwilę później mógł skompletować hat-tricka, ale pomylił się w stu-procentowej sytuacji. Nasi zawodnicy nie wykorzystali jeszcze kilku sytuacji, ale i rywale mieli parę okazji m.in. poprzeczka po strzale z dystansu, czy fantastyczna parada Guziewicza po strzale z rzutu wolnego.

Skład: Testowany 1 (45' Guziewicz) - Gruszka (45' Skórski), Testowany 2 (45' Pająk), Testowany 3 (45' Kierot), Drabiak (45' Korniejenko) - Wiater M. (45' Testowany 5), Gawęda (45' Śmigla), Pitala (45' Chryczyk), Testowany 4 (45' Greń) - Ochałek (45' Wiater W.), Sapała (45' Zębala)

Bramki: 3' Testowany 4, 13' Testowany 3, 28' Sapała, 63' Wiater W., 64' Pająk, 70' Zębala, 80' Wiater W.