Wygrana z Orłem.

W dniu dzisiejszym zespół Podgórza pokonał w wyjazdowym spotkaniu sparingowym V-ligowego Orła Dębno 2:1. Jako pierwsi gola zdobyli gospodarze już w 13minucie. Błąd z prawej strony defensywy wykorzystali szybcy napastnicy i Testowany bramkarz musiał wyciągnąc piłkę z siatki...Krakowianie kontrolowali grę prawie przez całe spotkanie, spokojnie rozgrywając piłkę. Wyrównanie nastąpiło w 34minucie, kiedy Greń wykorzystał sytuacje sam na sam. Kilka minut wcześniej ten sam zawodnik przegrał pojedynek z golkiperem rywali. W świetnej sytuacji był również Ochałek po fantastycznie rozegranej akcji, ale będąc oko w oko z bramkarzem przeniósł piłkę nad poprzeczką przy próbie lobowania. Zwycięskiego gola Podgórzanie zdobyli w końcówce drugiej połowy. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła na 7metr, dopadł do niej jeden z testowanych zawodników i mocnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce. Ten sam
zawodnik mógł podwyższyc wynik, ale przy kolejnym stałym fragmencie przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Skład: Testowany - Koza, Testowany, Testowany (60' Kierot), Chryczyk - Testowany (58' Testowany), Knap, Ochałek, Testowany (57' Testowany) - Greń (58' Kostrz), Zębala (70' Greń)

Bramki: Testowany, Greń - xxx