Weekendowe granie. W nadchodzący weekend (08-09.03) drużyna Podgórza rozegra dwa spotkania sparingowe. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w sobotę, a przeciwnikiem będzie IV-Ligowy Garbarz Zembrzyce. Godzina i miejsce meczu jeszcze nie jest pewne, wszystko zależy od pogody. Jeżeli ona dopisze to spotkanie rozegrane zostanie w Zembrzycach na naturalnej trawie o godzinie 10.00, natomiast jeżeli nie to na sztucznej murawie Garbarnii o godzinie 9.00 (ostateczna informacja pojawi się w piątek na stronie internetowej). Niedzielnym rywalem zespołu Krakowskiego będzie występujący w A-Klasie Strażak Goszcza. Tutaj pewne jest, że spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 17.00 na boisku SMS-u (Szablowskiego 1).