Ustalone grupy lig młodzieżowych !!!

Komisja gier PPN Kraków ustaliła składy poszczególnych grup lig młodzieżowych na rundę wiosenną. (Spowodowane to jest awansem po dwa najlepsze zespoły do Ekstraligi).

W lidze Trampkarzy skład grupy nie zmienił się dużo. Zamiast Krakusa i Radziszowianki, które awansowały do Ekstraligi mamy Iskrę Czułów oraz Kaszowiankę. Drużyna Strzelców zamieniła się z ekipą Wisły Jeziorzany, a drużyna Tyńca dołączyła powiększając grupę.

W lidze Młodzików liczba drużyn zmniejszyła się o jedną ekipę oraz nasi młodzi gracze zagrają z innymi drużynami niż było to jesienią. Drużynami, z którymi mierzyliśmy się już w tym sezonie będą Borek II i Pogoń Skotniki, a reszta to zupełnie inne zespoły. Są nimi zespoły z Krakowa, czyli: Nadwiślan, Grzegórzecki, Dąbski, Bronowianka II, Olimpic, Tramwaj i Zwierzyniecki oraz Błękitni Modlnica.