Trudne wyjazdowe spotkanie

WLKS Krakus Swoszowice - sekcja piłki nożnej2-2KS Podgórze Kraków
Michał Żerdecki
Dawid Zębala

Ciężkie wyjazdowe spotkanie rozegrało dzisiaj Podgórze. W Swoszowicach naszym przeciwnikiem był Krakus, który od początku zaczął atakować i to oni zdobyli pierwszą bramkę po dobitce z rzutu wolnego.
Pierwszą bramkę dla Podgórza zdobył Żerdecki strzelając pewnie z główki.

W drugiej połowie gra się nie zmieniła i obie drużyny nie odpuszczały. Po drugiej żółtej kartce, a w konsekwencji czerwonej Kierot musiał opuścić boisko, parę minut później po indywidualnym błędzie naszego obrońcy zawodnik Krakusa wyszedł sam na sam z bramkarzem i trafił do pustej bramki wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. Podgórze grało do końca i po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry świetnie wyskoczył Zębala i strącił główką piłkę nie dając szans bramkarzowi Krakusa ustalając wynik spotkania na 2-2.