Skromne zwyciestwo Rezerw na koniec sezonu.

Drugi zespół Podgórza pokonał dziś przed własną publicznością Polonię Więcławice 1:0. Było to ostatnie spotkanie naszych zawodników w tym sezonie, gdyż w ostatniej kolejce Krakowski zespół będzie pauzował. W pierwszej połowie od początku przewagę mieli gospodarze spotkania, którzy zagrozili kilka razy bramce przyjezdnych.
Rywale odpowiedzieli kilkoma sytuacjami, najczęściej były to stałe fragmenty bądź szybkie kontry, ale do siatki nie zdołali trafić. Na bramkę gości uderzali kolejno Pater i Kostrz, ale piłka nie podążyła do siatki. Z dystansu golkipera gości próbował zaskoczyć Knap, ale i on nie zdobył bramki.
Jedyna bramka padła w pierwszym kwadransie drugiej odsłony. Niemirski dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, a nieupilnowany przez obrońców Pater umieścił futbolówkę w siatce strzałem głową. Kilka minut później w podobnej sytuacji znalazł się Kierot, ale tym razem bramkarz zdołał obronić uderzenie. W końcówce spotkania rajd lewą stroną zakończony strzałem urządził Drabiak, lecz piłka nie znalazła się w siatce. Bliski gola był również Sapała, ale futbolówka trafiła w poprzeczkę. Przyjezdni mieli jedną stuprocentową okazję w drugiej części gry, ale interwencja Bednarczyka i pomoc poprzeczki uniemożliwiła zdobycie bramki.