Rezerwy na piątkę !! Druga drużyna Podgórza w dzisiejszym dniu bardzo dobrze rozpoczęła rundę wiosenną ogrywając drużynę Płomienia Kostrze 5:0. Jednym z głównych bohaterów tego spotkania był strzelec dwóch bramek, Tomasz Matoga. Obie bramki zdobył on po stałych fragmentach gry, a w drugiej połowie mógł pokusic się o hat-tricka, ale piłka uderzyła w poprzeczkę. Do przerwy Krakowianie prowadzili trzy zero po wspomnianych bramkach Matogi oraz jednego gola zdobył Sapała wykańczając dogranie wzdłuż bramki Tomaszewskiego. W drugiej połowie czwarta bramka była niezwykłej urody. Kapitan zespołu Niemirski ładnie przymierzył z rzutu wolnego, piłka przeleciała nad murem i obok próbującego interweniowac bramkarza. Piątego gola dołożył rezerwowy A.Pater, który znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem rywali. Nasi zawodnicy mogli pokusic się jeszcze o gole w końcówce, jednak żadna bramka już nie wpadła. Zespół Płomienia kończył mecz w dziesiątkę, gdyż jeden z rywali obejrzał czerwony kartonik.