Puszcza pokonana w sparingu. Drużyna Podgórza pokonała w dzisiejszym meczu kontrolnym Juniorów Niepołomickiej Puszczy 3:2. W składzie Krakowian wystąpiło czterech testowanych zawodników. W pierwszej połowie zawodnikom obu ekip udało się tylko raz trafic do siatki, a autorem bramki był Winnicki, który ładnie przymierzył z dystansu.Mimo kilku klarownych sytuacji więcej goli w pierwszej odsłonie nie wpadło. W drugiej połowie w sumie padły cztery gole. Najpierw do remisu doprowadzili gracze Puszczy. Jeden z zawodników zamknął akcję na prawej stronie kierując piłkę do siatki. W odpowiedzi bramkę zdobył Zębala, który wykorzystał długie podanie i swoją szybkośc, aby posłac futbolówkę obok interweniującego golkipera. Naszym rywalom znowu udało się doprowadzic do remisu pięknym strzałem na długi słupek. Gracze Podgórza jednak znowu wyszli na prowadzenie. O długą piłkę walczył Zębala, futbolówka przeleciała dalej do ostatniego obrońcy Puszczy, który sprawił prezent naszemu napastnikowi i A.Pater po minięciu bramkarza wpakował piłkę do pustej bramki.