Punktować dalej.

W najbliższą sobotę (06.05) zespół Podgórza rozegra swój kolejny mecz w krakowskiej klasie okręgowej. Przeciwnikiem będzie nieobliczalna drużyna Nadwiślanu.

Gracze Podgórza ostatnio wywalczyli bardzo cenne punkty, które pozwoliły skoczyć o dwie lokaty w tabeli wyżej, ale nie mogą oni odpuszczać gdyż różnica między drużynami w dolnej części tabeli jest bardzo niewielka. Ekipa Nadwiślanu o ligowy byt może być spokojna, a nawet może powalczyć o miejsce na podium. W ostatnim meczu w ostatnich 15 minutach odrobili oni aż czterobramkowe prowadzenie rezerw Garbarni.

Drużyny te zagrały ze sobą do tej pory siedem spotkań. Cztery wygrali podopieczni Piotra Fimy, a trzy piłkarze Grzegorza Patera. Ostatnie dwa spotkania rozegrane w 2016 roku wygrali nasi rywale więc przy okazji jest również szansa zrewanżowania się.

Spotkanie rozegrane zostanie na boisku przy ulicy Dekerta 21 o godzinie 12.00.