Przed nami Wisła, Walczymy do końca !!

W najbliższą sobotę (27.05) piłkarze Podgórza stoczą jeden z najważniejszych pojedynków zbliżających się tygodni. Do Krakowa na mecz 23 kolejki krakowskiej klasy okręgowej przyjedzie zespół Wisły Jeziorzany.

Po dwudziestu dwóch kolejkach ekipa Grzegorza Patera zajmuje ex aequo z Tęczą Piekary ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Forma zespołu jest bardzo chaotyczna, jedno zwycięstwo jest przeplatane kilkoma porażkami, mimo że w meczach nie wyglądamy tak źle jak wskazywałoby zajmowane przez nas miejsce. Nasi rywale z Jeziorzan są w nie dużo lepszej sytuacji, bowiem wyprzedzają nas o sześć punktów, co nie daje im spokojnego utrzymania i najbliższy mecz może być dla nich decydujący.

W bezpośrednich meczach korzystniej wypada drużyna Wisły, która wygrała dwa ostatnie spotkania, jedno ligowe oraz jedno pucharowe. Dodatkowo oba na własnym obiekcie. W 2010 roku, kiedy jeszcze graliśmy razem w A-klasie padł remis 1:1, natomiast w rewanżowym spotkaniu przy Dekerta zwyciężyli gracze Podgórza.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12.00 na sztucznym boisku boisku przy ulicy Dekerta 21.