Prądniczanka bez szans!

Festiwal bramek Podgórza w meczu 9. kolejki. Pierwszy gol na konto Podgórza trafił już w 3 minucie za sprawą Anny Maciaś, a na wynik 2:0 nie trzeba było długo czekać, z rzutu rożnego piłkę do siatki wpakowała Monika Markiewicz. Do końca pierwszej połowy prowadziłyśmy już 4:0 dzięki golom Moniki Markiewicz i Marleny Brzeszczyńskiej. W drugiej połowie Podgórzanki nie zwalniały tempa. Wynik 5:0 to zasługa kolejnego celnego trafienia Marleny Brzeszczyńskiej, tym razem główką, a 6:0 zagwarantowała nam Małgorzata Borgosz, która wzmocniła drużynę w drugiej połowie spotkania. Świetnym meczem może pochwalić, się także Kinga Będkowska, która hat-trickiem w ciągu 5 minut spotkania doprowadziła do wyniku 9:0, a dziesiątą bramkę zapewniła nam Daria Kokoszka.

Podgórze II drugie w tabeli.

Rundę zakończyły zawodniczki Podgórza II wygranym meczem z drużyną Dunajec Nowy Sącz. Wygrana 2:0 i kolejne trzy punkty zdobyte golami Anny Wilczyńskiej zaowocowały drugim miejscem w tabeli. W sześciu rozegranych spotkaniach rundy Podgórzanki wygrały łącznie cztery razy i zdobyły 14 bramek.