"Pójść za ciosem".

W najbliższą sobotę (10.09) drużyna Podgórza w meczu 5 kolejki krakowskiej klasy okręgowej zmierzy się z siódmym zespołem w tabeli, Tęczą Piekary.

Rywale po czterech meczach mają na koncie cztery punkty i zajmują siódme miejsce. Podopieczni Grzegorza Patera plasują się wyżej w tabeli, na piątym miejscu z dorobkiem sześciu punktów. W ostatnim tygodniu oba zespoły wygrały swoje spotkania (Podgórze z Bronowianką 3:2, a Tęcza ze Świtem 2:0).

Między sobą obie ekipy zagrały dwukrotnie, w zeszłym sezonie po jednym razie wygrali i jedni i drudzy i każdy na własnym boisku. Tęcza u siebie 2:0, a Podgórze przy Dekerta 3:1.

Nadchodzące spotkanie rozegrane zostanie na boisku rywali w Piekarach o godzinie 16.30.