Podsumowanie 10 kolejki.

W dziesiątej kolejce krakowskiej okręgówki mieliśmy dużo wysokich wyników. 29 bramek zdobyli piłkarze wszystkich drużyn co daje średnio 4,1 gola na mecz. Gospodarze wygrali czterokrotnie, a trzykrotnie goście. W żadnym spotkaniu nie padł remis.

Liderem jest Prokocim, który kontynuuje swoją wspaniałą serie. Na drugim miejscu o trzy punkty mniej ma Clepardia, a faworyt rozgrywek Kaszowianka dopiero trzecia ze stratą siedmiu punktów. Tabelę zamyka Świt Krzeszowice, który został zepchnięty na tą pozycję przez Kmitę Zabierzów.

W klasyfikacji strzelców mamy zmianę na pozycji lidera. Dzięki dwóm bramkom w Piekarach z dorobkiem dziewięciu bramek prowadzi Krzysztof Wojniak. Na drugą pozycję zepchnięty został Mateusz Ząbczyk, który na swoim koncie ma osiem goli. W tej kolejce dwukrotnie do siatki trafiali także Grzegorz Biernacik (już sześć goli) i Patryk Wolanin (cztery bramki).

Najlepszym asystentem pozostaje wciąż Grzegorz Pater z siedmioma asystami, a drugi w klasyfikacji jest Karol Sierant z sześcioma.

Arbitrzy spotkań tej kolejki pokazali aż pięć czerwonych kartek ! Najwięcej napomnień na swoim koncie mają zespołowo piłkarze Nadwiślanu oraz Clepardii (27). Czerwonych kartek dość dużo łapie Bronowianka (4). Indywidualnie na prowadzeniu w klasyfikacji kartek są Marcin Marut oraz Szymon Pojedyniec, którzy złapali ich już pięć.

W 10 serii gier czyste konto zachowało tylko dwóch bramkarzy z dwóch krakowskich zespołów. Tadeusz Sajdak wskoczył dzięki temu na pierwsze miejsce zrównując się z Michałem Bartkowem. Obaj mają po cztery czyste konta. Za nimi Grzegorz Murzański i Artur Stachura mają po trzy czyste konta.