Podgórze wygrywa na koniec sezonu.

W swoim ostatnim spotkaniu ligowym sezonu 2013/2014 zespół Podgórza pokonał przed własną publicznością spadkowicza do A Klasy, Tramwaj Kraków 3:2. W pierwszej części gry gospodarze zdobyli dwa gole. Najpierw z rzutu wolnego dośrodkowywał Wiater, a piłkę w polu karnym trącił Muskalski, kierując ją do siatki. Po kilku minutach podwyższył Zębala, który umieścił futbolówkę pod poprzeczką. Przyjezdni szybko odpowiedzieli i zdobyli kontaktowego gola. Po dośrodkowaniu w pole karne jeden z zawodników rywali został nieupilnowany i z bliska pokonał Grabowskiego. Przed przerwą okazję na gola miał Chryczyk, ale nie czysto trafił w piłkę.
W drugiej części meczu gra się zaostrzyła czego efektem było sporo kartek i gra Podgórza w osłabieniu w końcówce spotkania. Najpierw oba zespoły stwarzały sobie okazje strzeleckie. Gospodarze mieli kilka okazji, ale wykorzystana została jedna. Długa piłka została strącona głową przez Gawędę, a błąd obrońcy wykorzystał A.Pater kierując futbolówkę nad bramkarzem. Sytuację sam na sam miał Wiater, ale jego mocny strzał o centymetry minął słupek. Doskonałą sytuację miał również strzelec trzeciej bramki, ale nie zdecydował się na strzał będąc w polu karnym i wycofał na szesnasty metr do Pitali, jednak nasz zawodnik nie trafił czysto w piłkę i poszybowała ona daleko od bramki. Rywale zdołali zdobyć ponownie kontaktowego gola po nieporozumieniu naszego bramkarza z obrońcami oraz mieli kilka okazji do wyrównania, ale na drodze do szczęścia stawał Grabowski bądź brak celności zawodników drużyny przyjezdnej. W końcówce drugą żółtą kartkę obejrzał Muskalski i gospodarze musieli radzić sobie w "dziesiątkę". W ostatnich minutach gracze Tramwaju mieli trzy stałe fragmenty, ale nie udało im się umieścić futbolówki w siatce.