Podgórze gra dalej w Pucharze.

Zespół Podgórza w swoim pierwszym meczu Pucharu Polski  pokonał A-Klasowego Krakusa Swoszowice 3:0. W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka, a strzelcem był Łukasz Gorszkow, który pewnie wykonał rzut karny podyktowany za faul na Ochałku. Bramki mogli w tej części zdobyc jeszcze Greń i Sapała, ale nie udało im się wykończyc akcji.W drugiej połowie swoją bramkę w końcu zdobył Ochałek, który z bliska wpakował piłkę do siatki. Trzeciego gola zdobył solenizant dzisiejszego dnia, Chryczyk, który wykończył świetnie rozegraną akcję. Wynik mógł podwyższyc jeszcze A.Pater, ale nie znalazł sposobu na pokonanie bramkarza oraz Kwieciński, który trafił w poprzeczkę.

Skład: Grabowski - Koza, Kierot (70' Denis), Muskalski, Chryczyk - Kwieciński (65' Wiater M.), Gorszkow, Gawęda (55' Pitala), Greń - Ochałek, Sapała (60' Pater A.)

Bramki: Gorszkow (k), Ochałek, Chryczyk